فروش لامپ فوق کم مصرف پاک نور

فروش لامپ فوق کم مصرف پاک نور

تولید و فروش انواع لامپ های فوق کم مصرف پاک نور ساخته شده با تکنولوژی SMD - فروش و اعطای عاملیت فروش انواع لامپ های اس ام دی با کیفیت عالی و قیمت مناسب

درباره ما


گروه تولیدی پاک نور در سال 1393 فعالیت خود را با ساخت لامپ های کم مصرف SMD ( اس ام دی ) آغاز نموده است. این تولیدی با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری های نوین در بخش صنعت روشنایی، می‌کوشد کسب‌ و‌ کار عاملین پخش را به عنوان شرکای تجاری خود، با ارائه محصولات با کیفیت بالا توسعه دهد. تجربه‌ی چندین ساله‌ی همکاران ما در زمینه‌‌ی آزمایشگاهی و تولید محصولات نوین ، سیستم‌های اطلاعات مدیریت و فناوری تولید ، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.

در سال‌های اخیر، سیستم توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است. لذا ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم.

صداقت ، کیفیت ، محیط زیست و مشتری مداری شعار اصلی گروه تولیدی پاک نور می باشد و امیدواریم با ساخت لامپ های اس ام دی فوق کم مصرف در راه خدمت به کشور عزیزمان ایران قدم برداشته باشید.

فروش لامپ های فوق کم مصرف SMD پاک نور

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما